Atribuită Anunț de participare

”Servicii de curăţenie și manipulare la obiectivele RA ROMATSA”

Număr anunț
CN1046048
Autoritate contractantă
R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
Furnizor / câștigător
FABI TOTAL GRUP SRL (CUI 15556234)
Cod CPV
90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.385.694,19 RON
Valoare atribuită
4.484.877 RON
Data publicării
14.08.2022 09:00
Anunț de atribuire
CAN1095721
Termen limită
20.09.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 157-450340
Documentație de atribuire
DF1156448

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 4.385.694,19 RON Adjudecat: 4.484.877 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Servicii de curățenie și igienizare a spațiilor interioare și e… 3.582.850,18 RON FABI TOTAL GRUP S.R.L. 3.627.344,73 RON
7 Servicii de curăţenie și manipulare la obiectivele RA ROMATSA: … 802.844,01 RON FABI TOTAL GRUP S.R.L. 857.532,27 RON

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FABI TOTAL GRUP SRL CUI RO 15556234
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
CIP AVANTAJ SRL CUI 18605579
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
EUROTOTAL COMP SRL CUI RO 5324539
Terți susținători 1
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

4.484.877 RON

din 4.385.694,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.