Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Proiectare si Executie Lucrari de Constructii - Remiza PSI si Gard TVCI in cadrul Aeroportului International “George Enescu” Bacau

Număr anunț
SCN1103051
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Aeroportul International "George Enescu" Bacau (CUI RO4278841)
Cod CPV
45262600-7 · Diverse lucrari specializate de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.316.509,17 RON
Valoare atribuită
12.310.000 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
17.03.2022 15:04
Anunț de atribuire
SCNA1074072
Termen limită
21.04.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1140621

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Asociere
Ofertant lider
ANDREI CONSTRUCT SRL CUI RO 22091018
Asociați 1
DASITRADE SRL CUI RO 18802465
Subcontractanți 2
DAMIENA SRL CUI 13667201
NELA TRANS SRL CUI RO14181586
Terți + subcontractanți 2
GEO ARC SRL CUI RO 12891196
PRO INSTAL SRL CUI RO 15543722

Valoare atribuită

12.310.000 RON

din 12.316.509,17 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 6.509,17 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.