Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,3% sub estimat
Contract de furnizare Soluție protecție și acces de la distanță securizat
- Număr anunț
- CN1045944
- Autoritate contractantă
- UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
- Furnizor / câștigător
- METAMINDS S.A. (CUI 34770594)
- Cod CPV
- 48730000-4 · Pachete software de securitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 126.000 RON
- Valoare atribuită
- 116.800 RON 7,3% sub estimat
- Data publicării
- 10.08.2022 08:35
- Anunț de atribuire
- CAN1093074
- Termen limită
- 13.09.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1156175
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa nr. 1 la caietul de sarcini_ST.pdf.p7s
- FisaDate_DF1156175.pdf
- Sectiunea III - Caiet de sarcini_Solutie protectie si acces de la distanta securizat.doc.p7s
- Sectiunea II - Instructiuni pentru ofertanti_Solutie protectie si acces de la distanta securizat.doc.p7s
- Sectiunea IV - Proiect contract de furnizare_Solutie protectie si acces de la distanta securizat.doc.p7s
- Sectiunea V - Modele formulare_Solutie protectie si acces de la distanta securizat.doc.p7s
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
METAMINDS S.A. CUI 34770594
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LOGIC COMPUTER SRL CUI RO 8807295
Valoare atribuită
116.800 RON
din 126.000 RON estimat
7,3%
Adjudecat la 92,7% din estimat · economie 9.200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.