Anulată
Anunț de participare
Achiziția de 20 rame electrice interregionale de lung parcurs RE-IR, destinate conectării centrelor urbane din România și achiziționarea serviciilor de mentenanță și reparații necesare funcționării respectivelor trenuri
- Număr anunț
- CN1045983
- Autoritate contractantă
- Autoritatea pentru Reforma Feroviara (CUI 37314940)
- Cod CPV
- 34620000-9 · Material rulant (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.374.592.589,90 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 11.08.2022 19:01
- Anunț de atribuire
- CAN1093751
- Termen limită
- 01.11.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 155-440961
- Documentație de atribuire
- DF1156501
Documente
Documentația de atribuire
- 6A-1+2_5+6_9+10-L.300_Fir I+Fir II(semnat).pdf.p7s
- 6A-3+4_7+8_11+12-L.800_Fir I+Fir II(semnat).pdf.p7s
- 6B_Sectia 300_F1_F2_mai 2022.xlsx.p7s
- 6B_Sectia 800_F1_F2_mai 2022.xlsx.p7s
- Contract RE-IR2 10.08.2022(semnat).pdf.p7s
- CS nr.22_382_01.08.2022_cf Aviz CTE (semnat).pdf.p7s
- FisaDate_DF1156501.pdf
- Formulare achizitie_RE-IR. 10.08.2022 docx.docx.p7s
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.