Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 38,5% sub estimat

Lucrări de reparații curente la pavilioanele E1 și E2 din cazarma 1369 Constanța

Număr anunț
SCN1103004
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
Furnizor / câștigător
DACOR-PLAST SRL (CUI 15937760)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
275.899,46 RON
Valoare atribuită
169.792,94 RON 38,5% sub estimat
Data publicării
17.03.2022 09:56
Anunț de atribuire
SCNA1068617
Termen limită
01.04.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1140799

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 275.899,46 RON Adjudecat: 169.792,94 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lucrări de reparații curente la pavilionul E1 101.930,31 RON
2 Lucrări de reparații curente la pavilionul E2 173.969,15 RON DACOR PLAST S.R.L. 169.792,94 RON ↓2,4%

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DACOR-PLAST SRL CUI 15937760
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
DRAFT CONSTRUCT SRL CUI RO 16322932

Valoare atribuită

169.792,94 RON

din 275.899,46 RON estimat 38,5%

Adjudecat la 61,5% din estimat · economie 106.106,52 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.