Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,9% sub estimat
PC IOT GATEWAY
- Număr anunț
- SCN1102986
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI RO4204259)
- Furnizor / câștigător
- UNION CO SRL (CUI 16591086)
- Cod CPV
- 30211300-4 · Platforme informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 352.678,99 RON
- Valoare atribuită
- 331.760 RON 5,9% sub estimat
- Data publicării
- 17.03.2022 09:05
- Anunț de atribuire
- SCNA1071177
- Termen limită
- 28.03.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1140656
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MESSYSTECH SRL CUI RO 11471879
Valoare atribuită
331.760 RON
din 352.678,99 RON estimat
5,9%
Adjudecat la 94,1% din estimat · economie 20.918,99 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.