Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,1% sub estimat
Acord-cadru de achizitie publica de reactivi divizat pe 4 loturi
- Număr anunț
- CN1045935
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.868.240,80 RON
- Valoare atribuită
- 3.014.640 RON 22,1% sub estimat
- Data publicării
- 11.08.2022 19:03
- Anunț de atribuire
- CAN1089585
- Termen limită
- 19.09.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 155-440691
- Documentație de atribuire
- DF1156036
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (4)
Adjudecat: 3.014.640 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pachet reactivi determinari pretransfuzionale, prin tehnica de … | — | Anulat | — |
| 2 | Rotor cu Reactivi compatibili sau echivalenti cu analizorul PIC… | — | MEDICARE SOLUTIONS | 1.440.000 RON |
| 3 | Reactivi compatibili sau echivalenti cu analizorul PATHFAST | — | SYNTTERGY CONSULT S.R.L. | 1.574.640 RON |
| 4 | REACTIVI PENTRU PROBE TOXICOLOGIE | — | Anulat | — |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDICARE SOLUTIONS SRL CUI 30042334
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MEDICAL GAZPLUS SRL CUI RO32666172
Valoare atribuită
3.014.640 RON
din 3.868.240,80 RON estimat
22,1%
Adjudecat la 77,9% din estimat · economie 853.600,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.