Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Achizitia publica de furnizare utilaje speciale in cadrul proiectului “Impreuna pentru imbunatatirea gestionarii riscului de dezastru si raspuns mai rapid in comunitatea transfrontaliera RO-UA”, cod proiect 2SOFT/4.2/132

Număr anunț
SCN1103192
Autoritate contractantă
COMUNA BISTRA (CONS. LOCAL COMUNA BISTRA MARAMURES) (CUI 3695000)
Furnizor / câștigător
MARSHAL SRL (CUI 5284779)
Cod CPV
34144000-8 · Autovehicule cu utilizare speciala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
741.945 RON
Valoare atribuită
741.200 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
18.03.2022 16:19
Anunț de atribuire
SCNA1080872
Termen limită
31.03.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1141145

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 741.945 RON Adjudecat: 741.200 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Buldoexcavator 346.241 RON KUHN ROMANIA 346.200 RON
2 Vehicul utilitar 247.315 RON MARSHAL 395.000 RON
3 UTV 148.389 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MARSHAL SRL CUI RO 5284779
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

741.200 RON

din 741.945 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 745 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.