Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru furnizare alimente-Legume de toamna
- Număr anunț
- CN1046137
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Gherla (CUI RO4288292)
- Furnizor / câștigător
- PARHAN COM SRL (CUI 4491776)
- Cod CPV
- 03212100-1 · Cartofi (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 356.800 RON
- Valoare atribuită
- 465.760 RON
- Data publicării
- 16.08.2022 12:53
- Anunț de atribuire
- CAN1090488
- Termen limită
- 15.09.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1156515
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (4)
Adjudecat: 465.760 RON
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PARHAN COM SRL CUI RO 4491776
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LEGUME FRUCTE COM SRL CUI RO 10062337
Valoare atribuită
465.760 RON
din 356.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro