Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,6% sub estimat
Furnizare cartușe de tonere și consumabile auxiliare
- Număr anunț
- CN1046115
- Autoritate contractantă
- Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
- Furnizor / câștigător
- MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.288.988,85 RON
- Valoare atribuită
- 1.839.299,12 RON 19,6% sub estimat
- Data publicării
- 18.08.2022 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1094835
- Termen limită
- 29.09.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 159-452476
- Documentație de atribuire
- DF1156624
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 2.288.988,85 RON Adjudecat: 1.839.299,12 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Furnizare cartușe de toner, cartușe de cerneala si consumabile … | 1.827.883,29 RON | MEDA CONSULT S.R.L. | 1.474.400 RON ↓19,3% |
| 2 | Furnizare cartușe de toner, cartușe de cerneala si consumabile … | 461.105,56 RON | Mida Soft Business | 364.899,12 RON ↓20,9% |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDA CONSULT SRL CUI RO 15730038
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
AMERILEX SRL CUI RO 1596638
Valoare atribuită
1.839.299,12 RON
din 2.288.988,85 RON estimat
19,6%
Adjudecat la 80,4% din estimat · economie 449.689,73 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.