Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 23,3% sub estimat
Achizitionarea de echipamente si materiale necesare gestionarii crizei sanitare cauzate de SARS-CoV-2 in cadrul proiectului “CONSOLIDAREA CAPACITATII UNITATILOR DE INVATAMANT DIN MUNICIPIUL URZICENI, JUD.IALOMITA , IN VEDEREA GESTIONARII SITUATIEI DE PANDEMIE GENERATA DE VIRUSUL SARS-COV-2”,
- Număr anunț
- CN1046113
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL URZICENI (CUI 4364942)
- Furnizor / câștigător
- LIAMED SRL (CUI 10188824)
- Cod CPV
- 42933100-6 · Distribuitoare automate de articole de igiena (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.646.320 RON
- Valoare atribuită
- 1.262.282 RON 23,3% sub estimat
- Data publicării
- 18.08.2022 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1092305
- Termen limită
- 21.09.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 159-452434
- Documentație de atribuire
- DF1156598
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LIAMED SRL CUI RO 10188824
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
INOVUM SRL CUI RO28310745
Valoare atribuită
1.262.282 RON
din 1.646.320 RON estimat
23,3%
Adjudecat la 76,7% din estimat · economie 384.038 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.