Atribuită
Anunț de participare
Spray anti ursi
- Număr anunț
- CN1046089
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- NERAMO DISTRIBUTION SRL (CUI 16174216)
- Cod CPV
- 35220000-2 · Echipament de reprimare a revoltelor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.261,67 RON
- Valoare atribuită
- 29.261,25 RON
- Data publicării
- 12.08.2022 14:52
- Anunț de atribuire
- CAN1091427
- Termen limită
- 15.09.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1156563
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NERAMO DISTRIBUTION SRL CUI RO 16174216
Valoare atribuită
29.261,25 RON
din 29.261,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro