Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,7% sub estimat
sistem de infrastructura servere blade si de comunicatii
- Număr anunț
- CN1046083
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA INALTA CURTE DE CASATIE SI JUSTITIE (CUI 4364748)
- Furnizor / câștigător
- METAMINDS S.A. (CUI 34770594)
- Cod CPV
- 30211300-4 · Platforme informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.575.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.548.600 RON 1,7% sub estimat
- Data publicării
- 14.08.2022 15:00
- Anunț de atribuire
- CAN1092602
- Termen limită
- 03.10.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 157-449525
- Documentație de atribuire
- DF1156459
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
METAMINDS S.A. CUI 34770594
Valoare atribuită
1.548.600 RON
din 1.575.000 RON estimat
1,7%
Adjudecat la 98,3% din estimat · economie 26.400 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.