Atribuită
Anunț de participare
Achizitie -Mixturi asfaltice tip BA 8 (BA 8 rul. 50/70), BA 16 (BA 16 rul. 50/70), BAD 22.4 (BAD 22.4 leg. 50/70) conform SR EN 13108-1; -Amorsa de tip emulsie bituminoasa cationica cu rupere rapida.
- Număr anunț
- CN1046226
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC ECOSAL GALATI (CUI RO23973046)
- Furnizor / câștigător
- TANCRAD SRL (CUI 8006670)
- Cod CPV
- 44113620-7 · Asfalt (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.992.000 RON
- Valoare atribuită
- 23.984.000 RON
- Data publicării
- 20.08.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1090303
- Termen limită
- 26.09.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 161-458277
- Documentație de atribuire
- DF1156873
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1 Nota de comanda.doc.p7s
- Anexa 2 Formular pentru evaluarea punctajului descris in propunerea tehnica.xlsx.p7s
- Anexa 3 Centralizator oferta mixtura.xlsx.p7s
- CAIET DE SARCINI MIXTURA ASFALTICA 2022 cu modif rev.1 .doc.p7s
- FisaDate_DF1156873.pdf
- FORMULARE ASFALT 2020.doc.p7s
- INSTRUCTIUNI PENTRU OFERTANTI.docx.p7s
- Model Acord Cadru.doc.p7s
- Model Contract Subsecvent.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
TANCRAD SRL CUI RO 8006670
Asociați 1
CITADINA 98 SA CUI RO 1634561
Valoare atribuită
23.984.000 RON
din 22.992.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro