Anulată Anunț de participare

ECHIPAMENTE IT - in cadrul proiectului "Zest4Edu – O nouă perspectivă în educație”, cod PN2022

Număr anunț
SCN1103243
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR PRAHOVA (CUI 2844588)
Cod CPV
30195200-4 · Table electronice cu posibilitate de copiere sau accesorii (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
85.700 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
21.03.2022 09:56
Anunț de atribuire
SCNA1067293
Termen limită
29.03.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1141121

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 85.700 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Tabla interactiva cu videoproiector 52.100 RON Anulat
2 Laptop, multifunctionala (imprimanta) 33.600 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.