Atribuită
Anunț de participare
Truse de diagnostic pentru detecția in vitro a PrPres din țesuturile nervoase prin test rapid pentru EST
- Număr anunț
- CN1046215
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Botosani (CUI 3860328)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI 6300279)
- Cod CPV
- 33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 706.500 RON
- Valoare atribuită
- 706.499,85 RON
- Data publicării
- 19.08.2022 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1087872
- Termen limită
- 05.09.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 160-455938
- Documentație de atribuire
- DF1156855
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDICLIM S.R.L. CUI RO 6300279
Valoare atribuită
706.499,85 RON
din 706.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro