Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
Contract furnizare Echipament de laborator BIOL-2022
- Număr anunț
- CN1046182
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU ECOLOGIE INDUSTRIALA (CUI RO3268360)
- Furnizor / câștigător
- APEL LASER SRL (CUI 15595373)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.000 RON
- Valoare atribuită
- 50.000 RON
- Data publicării
- 17.08.2022 09:49
- Anunț de atribuire
- CAN1088557
- Termen limită
- 19.09.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1156779
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
APEL LASER SRL CUI RO 15595373
Valoare atribuită
50.000 RON
din 50.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro