Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,5% sub estimat

ACHIZITIA DE ARTICOLE DE BIROU SI PAPETARIE

Număr anunț
CN1046307
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta Bagdasar-Arseni (CUI 4943871)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.656.360,80 RON
Valoare atribuită
2.562.066 RON 3,5% sub estimat
Data publicării
21.08.2022 17:00
Anunț de atribuire
CAN1090969
Termen limită
23.09.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 162-460741
Documentație de atribuire
DF1157084

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DNS BIROTICA SRL CUI RO 16310679
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
EVIDENT GROUP SRL CUI RO 3645710

Valoare atribuită

2.562.066 RON

din 2.656.360,80 RON estimat 3,5%

Adjudecat la 96,5% din estimat · economie 94.294,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.