Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 17,3% sub estimat

Asigurare de raspundere civila a administratorilor si directorilor – membrii Consiliului de Supraveghere si ai Directoratului HIDROELECTRICA S.A. (inclusiv presedintii)

Număr anunț
CN1046280
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
Furnizor / câștigător
UNIQA ASIGURARI SA (CUI 1813613)
Cod CPV
66516500-5 · Servicii de asigurare a raspunderii profesionale (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.680.000 RON
Valoare atribuită
2.215.677,64 RON 17,3% sub estimat
Data publicării
21.08.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1092143
Termen limită
26.09.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 162-462374
Documentație de atribuire
DF1156997

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

2.215.677,64 RON

din 2.680.000 RON estimat 17,3%

Adjudecat la 82,7% din estimat · economie 464.322,36 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.