Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 80,8% sub estimat

CONTRACT - SERVICII SILVICE, EXECUTIE LUCRARI DE INGRIJIRE IN ARBORETE (curatiri) (2) - DS MH 2022

Număr anunț
CN1046263
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
NIKIPAD COMPANY SRL (CUI 23177487)
Cod CPV
77200000-2 · Servicii pentru silvicultura (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa accelerata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
237.017 RON
Valoare atribuită
45.555 RON 80,8% sub estimat
Data publicării
18.08.2022 17:31
Anunț de atribuire
CAN1089577
Termen limită
31.08.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1156581

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 237.017 RON Adjudecat: 45.555 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 O.S. DROBETA TURNU SEVERIN 52.706 RON Anulat
2 O.S. ORSOVA 138.756 RON Anulat
3 O.S. TARNITA 45.555 RON NIKIPAD COMPANY SRL 45.555 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

45.555 RON

din 237.017 RON estimat 80,8%

Adjudecat la 19,2% din estimat · economie 191.462 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.