Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,9% sub estimat

FURNIZARE PIESE SI ACCESORII AUTO 2022

Număr anunț
SCN1103315
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN AMBULANTA MEHEDINTI (CUI 7561922)
Furnizor / câștigător
JACK AUTO SERVICE SRL (CUI 34508179)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
430.000 RON
Valoare atribuită
378.649 RON 11,9% sub estimat
Data publicării
22.03.2022 08:32
Anunț de atribuire
SCNA1069022
Termen limită
01.04.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1141114

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
COPROT S.R.L. CUI RO 62461

Valoare atribuită

378.649 RON

din 430.000 RON estimat 11,9%

Adjudecat la 88,1% din estimat · economie 51.351 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.