Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,6% sub estimat
Servicii curățenie, igienizare și întreținere spații-DSSV 2022
- Număr anunț
- CN1046395
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- CLORUM ONE S.R.L. (CUI 42635599)
- Cod CPV
- 90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.752.376,67 RON
- Valoare atribuită
- 1.723.656,12 RON 1,6% sub estimat
- Data publicării
- 25.08.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1108484
- Termen limită
- 30.09.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 164-465769
- Documentație de atribuire
- DF1157255
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- CONTRACT servicii de curatenie 2022.pdf.p7s
- FisaDate_DF1157255.pdf
- FORMULARE servicii curatenie 2022.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CLORUM ONE S.R.L. CUI 42635599
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
FABI TOTAL GRUP SRL CUI RO 15556234
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
LAVARIA FLOR S.R.L. CUI 37794253
Subcontractanți 1
MUSARDU ROA DESIGN S.R.L. CUI 41156717
Valoare atribuită
1.723.656,12 RON
din 1.752.376,67 RON estimat
1,6%
Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 28.720,55 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.