Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,0% sub estimat
Furnizare pe baza de carduri de motorina EURO DIESEL S.R. EN. 590 pentru autovehiculele aflate in dotarea S.C URBIS S.A. BAIA-MARE
- Număr anunț
- CN1046396
- Autoritate contractantă
- URBIS S.A. Baia Mare (CUI RO10250004)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 58.500.000 RON
- Valoare atribuită
- 43.875.000 RON 25,0% sub estimat
- Data publicării
- 25.08.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1092343
- Termen limită
- 22.09.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 164-467359
- Documentație de atribuire
- DF1157429
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Valoare atribuită
43.875.000 RON
din 58.500.000 RON estimat
25,0%
Adjudecat la 75,0% din estimat · economie 14.625.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.