Atribuită
Anunț de participare
Achizitie faina alba superioara 000, malai, pesmet, gris, orez
- Număr anunț
- CN1046391
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 2 (CUI 17093691)
- Furnizor / câștigător
- OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
- Cod CPV
- 15612130-1 · Faina simpla (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 375.769,14 RON
- Valoare atribuită
- 608.612,12 RON
- Data publicării
- 25.08.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1094729
- Termen limită
- 29.09.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 164-464003
- Documentație de atribuire
- DF1157018
Documente
Documentația de atribuire
- 1. Formulare.docx.p7s
- 2. Formular propunere tehnica.docx.p7s
- 3. Propunere de acord cadru cu anexe si contract cu anexe.docx.p7s
- Caiet de sarcini faina alba superioara 000, malai, gris, pesmet, orez-signed.pdf
- FisaDate_DF1157018.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
COMIGA PROD IMPEX SRL CUI RO 3821620
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
LEGUME FRUCTE COM SRL CUI RO 10062337
Valoare atribuită
608.612,12 RON
din 375.769,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro