Atribuită
Anunț de participare
Furnizare echipamente de protectie pentru personalul operativ al Serviciului de Ambulanta Judetean Constanta
- Număr anunț
- CN1046392
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN CONSTANTA (CUI 7453157)
- Furnizor / câștigător
- MATEI CONF GRUP SRL (CUI 15158867)
- Cod CPV
- 18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.621.750 RON
- Valoare atribuită
- 1.871.870 RON
- Data publicării
- 25.08.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1093128
- Termen limită
- 27.09.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 164-464001
- Documentație de atribuire
- DF1157253
Documente
Documentația de atribuire
- ACORD CADRU SI CONTRACT SUBSECVENT.docx.p7s
- CAIET DE SARCINI ECHIPAMENT-UNIFORME 2022.pdf.p7s
- FisaDate_DF1157253.pdf
- FORMULARE.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 1.871.870 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Imbracaminte | — | C&A Company Consulting 3 contracte | 1.597.700 RON |
| C&A Company Consulting · contract 190 · 05.12.2022 | 1.363.300 RON | |||
| C&A Company Consulting · contract 211 · 10.05.2023 | 66.000 RON | |||
| C&A Company Consulting · contract 368 · 10.10.2023 | 168.400 RON | |||
| 2 | Incaltaminte de lucru si protectie si accesorii din piele | — | MATEI CONF GRUP S.R.L. 2 contracte | 274.170 RON |
| MATEI CONF GRUP S.R.L. · contract 191 · 05.12.2022 | 226.650 RON | |||
| MATEI CONF GRUP S.R.L. · contract 369 · 10.10.2023 | 47.520 RON | |||
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MATEI CONF GRUP SRL CUI RO 15158867
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
C&A COMPANY CONSULTING SRL CUI RO 17081603
Valoare atribuită
1.871.870 RON
din 1.621.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro