Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,3% sub estimat

Achizitie „Medicamente eliberate pe bază de reţete compensate, gratuite sau necompensate” la unităţile din cadrul D.G.A.S.P.C. Alba

Număr anunț
CN1046378
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI ALBA (CUI 9266163)
Furnizor / câștigător
SICOFARM SRL (CUI 16368395)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.005.123,05 RON
Valoare atribuită
1.838.019,32 RON 8,3% sub estimat
Data publicării
25.08.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1091117
Termen limită
27.09.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 164-463999
Documentație de atribuire
DF1157162

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SICOFARM SRL CUI RO16368395

Valoare atribuită

1.838.019,32 RON

din 2.005.123,05 RON estimat 8,3%

Adjudecat la 91,7% din estimat · economie 167.103,73 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.