Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru de furnizare reactivi -Test imunocromatografic preliminar rapid din unina pentru depistare substante psihoactive (teste multidrog)
- Număr anunț
- CN1046380
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
- Furnizor / câștigător
- VitroBioChem SRL (CUI 13794965)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.000 RON
- Valoare atribuită
- 17.550 RON
- Data publicării
- 23.08.2022 08:51
- Anunț de atribuire
- CAN1096063
- Termen limită
- 23.09.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1156917
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI -teste multidrog-semnat.docx.p7m
- FisaDate_DF1156917.pdf
- FORMULARE - MODELE-semnat.doc.p7m
- MODEL CONTRACT SUBSECVENT FURNIZARE reactivi-semnat.doc.p7m
- PROPUNERE DE ACORD CADRU-semnat.doc.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VitroBioChem SRL CUI RO 13794965
Valoare atribuită
17.550 RON
din 12.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro