Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,9% sub estimat

Cărți pentru Colecția „Biblioteca Băncii Naționale a României” – LOT 8

Număr anunț
CN1040644
Autoritate contractantă
Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
Furnizor / câștigător
CURTEA VECHE PUBLISHING SRL (CUI 11348249)
Cod CPV
22100000-1 · Carti, brosuri si pliante tiparite (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
320.000 RON
Valoare atribuită
314.000 RON 1,9% sub estimat
Data publicării
23.03.2022 13:00
Anunț de atribuire
CAN1079845
Termen limită
27.04.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 060-154724
Documentație de atribuire
DF1141028

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

314.000 RON

din 320.000 RON estimat 1,9%

Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 6.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.