Acasă · Licitații
· Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Anulată
Anunț de participare
Furnizare dotari pentru obiectivul de investitii :Construirea unui Centru de zi pentru copiii proveniti din comunitati marginalizate in Municipiul Oradea, inclus in proiect cod smis 120608 Lot 1 - Electrocasnice,Electronice, Echipamente IT Lot 2 - Articole bucatarie, curatenie si ingrijire personala, textile-accesorii interior, mobilier spatiu de joaca Lot 3 – Mobilier interior
- Număr anunț
- CN1046363
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
- Cod CPV
- 39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 164.522,33 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 24.08.2022 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1088455
- Termen limită
- 28.09.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 164-463748
- Documentație de atribuire
- DF1157206
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Estimat: 164.522,33 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Electrocasnice,Electronice, Echipamente IT | 53.171,12 RON | Anulat | — |
| 2 | Articole bucatarie, curatenie si ingrijire personala, textile-a… | 35.252,10 RON | Anulat | — |
| 3 | Mobilier interior | 76.099,11 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
RO ET CO INTERNATIONAL SA CUI RO 3736380
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.