Atribuită
Anunț de participare
Ratii individuale de lupta
- Număr anunț
- CN1046332
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02638 (CUI 4265965)
- Furnizor / câștigător
- STIMPEX SA (CUI 326768)
- Cod CPV
- 15897100-3 · Ratii militare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.779.760 RON
- Valoare atribuită
- 8.176.275 RON
- Data publicării
- 24.08.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1091604
- Termen limită
- 26.09.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 164-463596
- Documentație de atribuire
- DF1157100
Documente
Documentația de atribuire
- 20220706_N_A-2586-CaietSarciniRIL.pdf.p7m
- 20220729_N_A-2880-InstructiuniPentruOfertanti.pdf.p7m
- 20220729_N_A-2880-ModelAcordCadru.pdf.p7m
- 20220729_N_A-2880-ModelContract.pdf.p7m
- 20220729_N_A-2880-ModeleFormulare.pdf.p7m
- FisaDate_DF1157100.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
STIMPEX SA CUI RO 326768
Asociați 1
ROTMAN INDUSTRIES SRL CUI RO33000350
Valoare atribuită
8.176.275 RON
din 5.779.760 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro