Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 19,8% sub estimat

Furnizare carduri de memorie (memory stick) în cadrul proiectului „Îmbunătățirea accesului și a calității serviciilor pentru cetățeni – o administrație publică transparentă și responsabilă – PNP002”

Număr anunț
SCN1103566
Autoritate contractantă
Asociatia Comunelor din Romania (CUI 10747683)
Furnizor / câștigător
HOPE PROMO SRL (CUI 25668707)
Cod CPV
30233100-2 · Unitati de memorie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.608 RON
Valoare atribuită
34.960 RON 19,8% sub estimat
Data publicării
24.03.2022 14:59
Anunț de atribuire
SCNA1069949
Termen limită
01.04.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1141658

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
HOPE PROMO SRL CUI RO25668707
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
UNIQUE PROMO S.R.L. CUI RO 36232419

Valoare atribuită

34.960 RON

din 43.608 RON estimat 19,8%

Adjudecat la 80,2% din estimat · economie 8.648 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.