Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,5% sub estimat
Servicii de intretinere si reparatii la automacarale, tractoare, autospeciala PSI, buldoincarcator Caterpillar, buldoincarcator Kramer, mijloace de transport si de ridicat, motoare ARO la motopompe stationare PSI
- Număr anunț
- SCN1103561
- Autoritate contractantă
- CET GOVORA S.A (CUI 10102377)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL TRANS SRL (CUI 24093813)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 128.814 RON
- Valoare atribuită
- 126.881 RON 1,5% sub estimat
- Data publicării
- 24.03.2022 14:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1069709
- Termen limită
- 08.04.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1141599
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOTAL TRANS SRL CUI RO24093813
Valoare atribuită
126.881 RON
din 128.814 RON estimat
1,5%
Adjudecat la 98,5% din estimat · economie 1.933 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.