Atribuită
Anunț de participare
„Achiziționarea a 5752 tone sare gemă industrială cu granulozitate 0-8 mm, pentru prestarea serviciului de deszăpezire iarna 2022-2023”
- Număr anunț
- CN1046441
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Judeteana de Drumuri Arges R.A. (CUI RO27648587)
- Furnizor / câștigător
- SOCIETATEA NATIONALA A SARII SA (CUI 1590430)
- Cod CPV
- 34927100-2 · Sare industriala pentru deszapezire (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.300.800 RON
- Valoare atribuită
- 2.300.800 RON
- Data publicării
- 26.08.2022 15:00
- Anunț de atribuire
- CAN1091557
- Termen limită
- 29.09.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 165-468387
- Documentație de atribuire
- DF1157350
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOCIETATEA NATIONALA A SARII SA CUI RO 1590430
Valoare atribuită
2.300.800 RON
din 2.300.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro