Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,4% sub estimat
Grupuri electrogene
- Număr anunț
- CN1046434
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- ELMET GROUP METAL & ELECTRIC S.R.L. (CUI 15910667)
- Cod CPV
- 31121100-1 · Grupuri electrogene cu motor cu aprindere prin compresie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.113.624 RON
- Valoare atribuită
- 4.528.900 RON 11,4% sub estimat
- Data publicării
- 26.08.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1093732
- Termen limită
- 04.10.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 165-469985
- Documentație de atribuire
- DF1157375
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf
- FisaDate_DF1157375.pdf
- FORMULARE.docx
- formular T.pdf
- INSTRUCTIUNI OF.pdf
- Model contract Grupuri electrogene.doc
- PO 0-7 4 3-11 ed 2 rev 1 Admiterea tehnica a produselor .pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELMET GROUP METAL & ELECTRIC S.R.L. CUI RO15910667
Valoare atribuită
4.528.900 RON
din 5.113.624 RON estimat
11,4%
Adjudecat la 88,6% din estimat · economie 584.724 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.