Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,2% sub estimat
Achiziție de Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru și Carte Funciară a imobilelor din cadrul UAT Fagaras si modernizarea sistemelor informatice
- Număr anunț
- CN1046424
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
- Furnizor / câștigător
- GEOMATICS INTEGRATED SERVICES S.R.L. (CUI 39366156)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.510.000 RON
- Valoare atribuită
- 7.345.000 RON 2,2% sub estimat
- Data publicării
- 26.08.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1095387
- Termen limită
- 06.10.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 165-469161
- Documentație de atribuire
- DF1157317
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GEOMATICS INTEGRATED SERVICES S.R.L. CUI 39366156
Valoare atribuită
7.345.000 RON
din 7.510.000 RON estimat
2,2%
Adjudecat la 97,8% din estimat · economie 165.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.