Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 44,6% sub estimat

Contract de furnizare licențe software pentru sisteme informatice și baze de date

Număr anunț
CN1046419
Autoritate contractantă
Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
Furnizor / câștigător
EVOTECH-IT S.R.L. (CUI 39541737)
Cod CPV
48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa accelerata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.230.050,07 RON
Valoare atribuită
681.700 RON 44,6% sub estimat
Data publicării
25.08.2022 19:00
Anunț de atribuire
CAN1090482
Termen limită
13.09.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 164-464035
Documentație de atribuire
DF1157388

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EVOTECH-IT S.R.L. CUI RO39541737
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105

Valoare atribuită

681.700 RON

din 1.230.050,07 RON estimat 44,6%

Adjudecat la 55,4% din estimat · economie 548.350,07 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.