Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 45,0% sub estimat
Produse lactate
- Număr anunț
- CN1046505
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
- Furnizor / câștigător
- ILVAS SA (CUI 2433906)
- Cod CPV
- 15500000-3 · Produse lactate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 160.080 RON
- Valoare atribuită
- 88.020 RON 45,0% sub estimat
- Data publicării
- 26.08.2022 07:56
- Anunț de atribuire
- CAN1089302
- Termen limită
- 30.09.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1157540
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ILVAS SA CUI RO 2433906
Valoare atribuită
88.020 RON
din 160.080 RON estimat
45,0%
Adjudecat la 55,0% din estimat · economie 72.060 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.