Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 7,0% sub estimat

Lucrări de intreținere curentă Sistem telelimnimetrie SH Porțile de Fier

Număr anunț
CN1040859
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
Furnizor / câștigător
BODIDANCONSTRUCT S.R.L. (CUI 43531464)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.874,90 RON
Valoare atribuită
11.969,16 RON 7,0% sub estimat
Data publicării
25.03.2022 13:08
Anunț de atribuire
CAN1081463
Termen limită
27.04.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1141759

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

11.969,16 RON

din 12.874,90 RON estimat 7,0%

Adjudecat la 93,0% din estimat · economie 905,74 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.