Atribuită Anunț de participare

ACHIZITIE AUTOSPECIALA PENTRU SITUATII DE URGENTA IN COMUNA ROSIA MONTANA

Număr anunț
CN1046496
Autoritate contractantă
COMUNA ROSIA MONTANA (CUI 4562290)
Furnizor / câștigător
DAIMLER TRUCK & BUS ROMANIA S.R.L. (CUI 41032158)
Cod CPV
34144200-0 · Vehicule pentru servicii de urgenta (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.405.042 RON
Valoare atribuită
1.404.500 RON
Data publicării
27.08.2022 19:00
Anunț de atribuire
CAN1090950
Termen limită
26.09.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 166-470867
Documentație de atribuire
DF1157535

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.404.500 RON

din 1.405.042 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.