Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
ʺPRESTĂRI SERVICII ÎNTREŢINERE, IGIENIZARE ȘI REPARAȚII MOBILIER URBAN”
- Număr anunț
- CN1040721
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sibiu (CUI 4270740)
- Furnizor / câștigător
- FORUS B.V. SRL (CUI 35925441)
- Cod CPV
- 90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 300.961,32 RON
- Valoare atribuită
- 300.717,80 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 25.03.2022 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1078889
- Termen limită
- 28.04.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 061-160770
- Documentație de atribuire
- DF1141462
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini_Mobilier urban 2022-semnat.pdf.p7s
- Contract draft_Mobilier urban 2022-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1141462.pdf
- Formulare 2022_Mobilier urban-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FORUS B.V. SRL CUI 35925441
Valoare atribuită
300.717,80 RON
din 300.961,32 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 243,52 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.