Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 79,6% sub estimat

Autoturisme - 2022

Număr anunț
CN1046480
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
AMAT SA (CUI 8898684)
Cod CPV
34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
943.309,19 RON
Valoare atribuită
192.894 RON 79,6% sub estimat
Data publicării
27.08.2022 13:00
Anunț de atribuire
CAN1090936
Termen limită
05.10.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 166-470827
Documentație de atribuire
DF1157354

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 193.277,30 RON Adjudecat: 192.894 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Autoturism - tip 1 96.638,65 RON
2 Autoturism - tip 2 96.638,65 RON AMAT SA 192.894 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMAT SA CUI RO 8898684

Valoare atribuită

192.894 RON

din 943.309,19 RON estimat 79,6%

Adjudecat la 20,4% din estimat · economie 750.415,19 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.