Atribuită Anunț de participare

GENERATOR SEMNAL

Număr anunț
SCN1103622
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI RO4204259)
Furnizor / câștigător
ARC BRASOV SRL (CUI 1112975)
Cod CPV
34999100-7 · Generatoare de semnal (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
193.277,31 RON
Valoare atribuită
193.277 RON
Data publicării
25.03.2022 09:24
Anunț de atribuire
SCNA1069638
Termen limită
05.04.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1141764

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ARC BRASOV SRL CUI RO 1112975

Valoare atribuită

193.277 RON

din 193.277,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.