Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,3% sub estimat

”Implementare Platformă Integrată pentru Servicii Electronice și Achiziție Echipamente” în cadrul proiectului „ Măsuri și instrumente pentru o administrație eficientă pentru cetățeni”, Cod SMIS 154659

Număr anunț
CN1046453
Autoritate contractantă
Comuna Corbu (CUI 4707714)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.696.750 RON
Valoare atribuită
1.675.000 RON 1,3% sub estimat
Data publicării
26.08.2022 19:00
Anunț de atribuire
CAN1097593
Termen limită
11.10.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 165-468457
Documentație de atribuire
DF1157643

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Subcontractanți 1
CERTSIGN SA CUI ro18288250

Valoare atribuită

1.675.000 RON

din 1.696.750 RON estimat 1,3%

Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 21.750 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.