Atribuită
Anunț de participare
Achizitia de MOTORINA EURO 5 (destinata producerii agentului termic, producerii apei calde menajere si pentru prepararea hranei)
- Număr anunț
- SCN1103585
- Autoritate contractantă
- SANATORIUL PNEUMOFTIZIOLOGIE BRAD (CUI 4634256)
- Furnizor / câștigător
- ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 351.750 RON
- Valoare atribuită
- 485.750 RON
- Data publicării
- 25.03.2022 07:59
- Anunț de atribuire
- SCNA1070931
- Termen limită
- 05.04.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1141496
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM SA CUI RO 1590082
Valoare atribuită
485.750 RON
din 351.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro