Atribuită Anunț de participare

Kit complet reactivi histologie conventionala pentru procesare 1000 probe - 120 kituri

Număr anunț
CN1040787
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
Furnizor / câștigător
BRINOVA SRL (CUI 3385572)
Cod CPV
33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.640.000 RON
Valoare atribuită
2.640.000 RON
Data publicării
26.03.2022 13:00
Anunț de atribuire
CAN1081100
Termen limită
02.05.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 062-162625
Documentație de atribuire
DF1141582

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BRINOVA SRL CUI 3385572

Valoare atribuită

2.640.000 RON

din 2.640.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.