Atribuită Anunț de participare

Acord-cadru de prestare servicii de asigurări auto obligatorii RCA pentru vehiculele din dotarea I.S.U. ”Dealul Spirii” București-Ilfov pe o perioada de 12 luni

Număr anunț
CN1040781
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dealul Spirii" Bucuresti - Ilfov (CUI 33949746)
Furnizor / câștigător
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.491.104 RON
Valoare atribuită
2.859.960,40 RON
Data publicării
26.03.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1078933
Termen limită
11.04.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 062-163474
Documentație de atribuire
DF1141289

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala

Valoare atribuită

2.859.960,40 RON

din 2.491.104 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.