Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,8% sub estimat
FURNIZARE PRODUS SI PRESTARE SERVICII DE LEASING FINANCIAR PENTRU: 1 BUCATA UTILAJ MULTIFUNCTIONAL ECHIPAT CU ATASAMENTE (PLUG/LAMA ZAPADA, RMA-SARARITA, BRAT TELESCOPIC FRONTAL, COSITOARE, CAP TAIETOR CU DISCURI SI TIP FOARFECA SI PERIE FRONTALA) – CU SEVICII DE LEASING FINANCIAR INCLUSE, UTILAJ NOU, CU GARANTIE, LIVRARE SI TRANSPORT INCLUS LA SEDIUL ACHIZITORULUI
- Număr anunț
- CN1040826
- Autoritate contractantă
- DRUMURI SI PODURI SA SIBIU (CUI RO11766640)
- Furnizor / câștigător
- CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL (CUI 26234021)
- Cod CPV
- 34144400-2 · Vehicule de intretinere rutiera (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.168.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.041.809,73 RON 5,8% sub estimat
- Data publicării
- 27.03.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1081335
- Termen limită
- 03.05.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 063-165091
- Documentație de atribuire
- DF1141675
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL CUI 26234021
Asociați 1
MOTORACTIVE IFN SA CUI RO10180820
Subcontractanți 1
Valoare atribuită
2.041.809,73 RON
din 2.168.000 RON estimat
5,8%
Adjudecat la 94,2% din estimat · economie 126.190,27 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.