Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 45,9% sub estimat

Furnizare echipamente privind:” Asigurarea accesului elevilor din cadrul Scolii Gimnaziale Nr. 3 la procesul de învățare în mediul on-line”, SMIS 144330

Număr anunț
CN1040834
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 CUGIR (CUI 12828202)
Furnizor / câștigător
ELSACO SOLUTIONS SRL (CUI 14364265)
Cod CPV
30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
969.525,03 RON
Valoare atribuită
524.205,50 RON 45,9% sub estimat
Data publicării
27.03.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1081907
Termen limită
02.05.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 063-165181
Documentație de atribuire
DF1141788

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 969.525,03 RON Adjudecat: 524.205,50 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Achiziţionarea de hardware TIC respectiv tablete pentru uz șco… 643.837,35 RON ELSACO SOLUTIONS 524.205,50 RON ↓18,6%
2 Achizitionarea de hardware TIC respectiv echipamente/dispozitiv… 325.687,68 RON Anulat

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
Subcontractanți 1
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105

Valoare atribuită

524.205,50 RON

din 969.525,03 RON estimat 45,9%

Adjudecat la 54,1% din estimat · economie 445.319,53 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.