Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,2% sub estimat

Achizitionarea de vopsea necesara trasarii locurilor de parcare

Număr anunț
SCN1103745
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Furnizor / câștigător
CHIMTITAN SRL (CUI 324996)
Cod CPV
44811000-8 · Vopsea pentru marcaj rutier (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
412.022,50 RON
Valoare atribuită
386.590 RON 6,2% sub estimat
Data publicării
28.03.2022 10:05
Anunț de atribuire
SCNA1076556
Termen limită
11.04.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1141824

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CHIMTITAN SRL CUI 324996
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

386.590 RON

din 412.022,50 RON estimat 6,2%

Adjudecat la 93,8% din estimat · economie 25.432,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.