Atribuită
Anunț de participare
Servicii de elaborare Studiu de fezabilitate pentru „Stradă de legătură între Autostrada Transilvania (nod rutier cu strada Gheorghe Doja) şi strada Insulei” tronson 2 Inel ocolitor
- Număr anunț
- CN1046577
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Tirgu-Mures (CUI 4322823)
- Cod CPV
- 79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.600.000 RON
- Data publicării
- 31.08.2022 11:01
- Termen limită
- 04.11.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 169-478010
- Documentație de atribuire
- DF1157675
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
TOTAL BUSINESS LAND SRL CUI RO34090016
Asociați 1
EAST WATER DRILLINGS SRL CUI RO 28694883
Subcontractanți 3
ELECTROPLUS SRL CUI RO 13790700
RIA DESIGN CONSULTING SRL CUI 24541003
VIREO ENVIROCONSULT SRL CUI 29372720
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LIKE CONSULTING SRL CUI 35247993
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
MULTINVEST PROIECTARE S.R.L. CUI 15697900
Asociați 1
PROINVEST SRL CUI 14720605
Terți susținători 1
CÉH Tervező, Beruházó és Fejlesztő CUI 12014055243
Subcontractanți 10
COMPLEX ING SRL CUI RO21795740
DFF PROIECT ELECTRIC S.R.L. CUI 40114616
EDG CONSULT SRL CUI RO14495929
GEO-TECH SRL CUI 9444872
GTM CO S.R.L. CUI RO 18144734
MONTREPCOM SRL CUI RO 1220985
STU DESIGN & CONSULTING S.R.L. CUI RO41590081
TOPO EXPLORER SRL CUI 36284795
TOPOMETRIC INTELLIGENCE SRL CUI 32648192
VIANOVA MC SRL CUI 35783495
Valoare estimată
1.600.000 RON
Deschise acum pe acest cod
40 licitații deschise pe 79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.